wtorek, 21 lutego 2017

Nowe motywy

Ostatnio prezentowaliśmy drewniane dodatki, które wykorzystujemy w naszym warsztacie. Ale kilka dni temu przyjechała do nas kolejna paczka - tym razem z nowymi motywami serwetek oraz papieru ryżowego.


Wybrałem tylko kilka zdjęć, nie chcąc pokazywać zbyt wcześnie, jakich motywów będziemy w najbliższym czasie używać :) Pudełko z serwetkami było duże i ciężkie. Czy wiecie, ile to radości, oglądania i zachwytów?


I pomysłów na zastosowanie. Serwetki znajdą się między innymi na świecach, drewnianych pudełkach i pudełeczkach, na serwetnikach i podkładkach. Oczywiście, pomysły moje są zupełnie inne niż cudARTeńki, ale bez problemu możemy realizować swoje idee, ponieważ w naszym warsztacie nikt nikomu nie narzuca ani nie zabrania wykorzystywania wszystkiego, co zgromadziliśmy.


Niektóre motywy zostały przez nas zakupione w związku z konkretnymi zamówieniami, niektóre z tego powodu, że takie zamówienia mogą się pojawić w niedalekiej przyszłości.


Ale najważniejsza przyczyna zakupu była inna - ponieważ bardzo nam się podobają takie tematy. Kilka dni przed zamówieniem cudARTeńka podesłała mi link do sklepu, który reklamuje się tym, iż ma w swojej ofercie 8000 serwetek. Więc trzeba było wybrać to i owo :)


I właśnie dlatego tak miło i przyjemnie się z nimi pracuje, a czy to nie jest jeden z ważniejszych powodów? A może nawet najważniejszy?

6 komentarzy:

 1. 8000 duży wybór, pewnie twardy orzech dla niezdecydowanych, ale można przy okazji po napawać się ich pięknem i różnorodnością :)
  Z tego co pokazujecie wynika, że fajnego wyboru żeście dokonali :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podobają maki, a taką w niezapominajki mam. Jest śliczna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie śliczne. Miłej pracy życzę. : )

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękujemy za komentarze i wszystkie dobre myśli :)