sobota, 28 stycznia 2017

Marzenia...

Czy każdy ma swoje marzenia albo głęboko skrywane przed światem pragnienia?  Cele, do których dąży w bliższej lub dalszej przyszłości? Sądzimy, że tak.


My też mamy swoje marzenia. Każde zaoszczędzone środki wkładamy do specjalnej skarbonki, a zgromadzone w ten sposób fundusze chcemy przeznaczyć na... wakacyjną wyprawę na Słowację.


Skąd się wzięło nasze marzenie?


"Dotknęliśmy" Słowacji podczas ubiegłorocznego pobytu w Zakopanem, spędzając kilka godzin w leżącej przy granicy Tatrzańskiej Łomnicy (zdjęcia pochodzą z tej wycieczki). Zwiedziliśmy miasteczko, wypiliśmy gorącą czekoladę, kupiliśmy piękne kartki pocztowe. Na więcej nie wystarczyło czasu.


Tak nam się ta Słowacja spodobała, że chcielibyśmy pojechać tam na dłużej, choć na kilka dni. Pozwiedzać przygraniczne miasteczka, pozachwycać się przyrodą, podziwiać Tatry od południowej strony, spróbować słowackich smaków, porozmawiać z tutejszymi mieszkańcami o życiu i nie tylko.


Dzięki zaangażowaniu bliskich i znajomych, pomagających nam w realizacji marzenia, możemy już zacząć dokładnie planować wakacyjną wyprawę. Zgromadzone do tej pory środki wystarczą nam na podróż w jedną stronę. Brakuje na powrót :)


Ale w naszym warsztacie pojawiły się ostatnio serducha walentynkowe, kasetki i pudełeczka zdobione motywem pięknych róż, ozdoby na Wielkanoc. Wszystkich Szanownych Czytelników zachęcamy do zapoznania się z naszymi nowościami.

4 komentarze:

  1. Z pięknych zdjęć wyziera piękna kraina, a do wakacji zostało jeszcze sporo czasu, na pewno uzbieracie odpowiednią kwotę :)
    Wasze prace udostępniam i będę udostępniała na Facebooku :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Takie okolice jak na zdjeciach to warto zawalczyc o zdobycie pieniedzy na dluzsza wyprawe!

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękujemy za komentarze i wszystkie dobre myśli :)