piątek, 23 grudnia 2016

Życzenia na świąteczny czas

Drodzy Czytelnicy,

mamy nadzieję, że spędzicie ten czas w odpowiednim dla siebie nastroju, że zachwycicie się najmniejszą nawet cząstką szczęścia, życzliwości i radości, jakie przyniesie Wam dzień. Wierzymy, że dobroci będzie tyle, że uda się podzielić z każdą napotkaną osobą.Mamy nadzieję, że znajdziecie czas tylko dla siebie, że uda Wam się usłyszeć dźwięki spadających płatków śniegu, zobaczyć piękny spektakl wschodzącego słońca, zatrzymać się choćby na chwilę przy ulubionych dźwiękach, usłyszanych zupełnie nieoczekiwanie, a może nawet dotknąć aksamitnych obłoków na niebie :)Życzymy Wam, aby każdy nadchodzący dzień był niekończącą się inspiracją i przyjemnością, aby dostarczał niesamowitych wrażeń oraz był tym dniem, dla którego warto żyć, uśmiechać się i po prostu - dawać radość innym :)


Drodzy Czytelnicy, rozpoczynając naszą działalność kilka miesięcy temu, nawet nie sądziliśmy, że będzie ona miała aż tak bardzo pozytywny oddźwięk. Dziękujemy Wam z całego serca, a także zapewniamy, że w Nowym Roku będziemy starali się jeszcze bardziej :)

6 komentarzy:

 1. Dziękuję za piękne życzenia, niech nam się spełni chociaż ich mała cząstka, między innymi bardzo chciałabym usłyszeć dźwięk spadających płatków śniegu, bo niestety zapowiadają nam Święta "po wodzie" :)
  Din Dong
  Wesołych Świąt

  OdpowiedzUsuń
 2. LAdne kartki, ta z aniolkiem podoba mi sie bardzo, taka skromna i delikatna. Dzieki za piekne zyczenia, poetycznie napisane. Tez zycze wszystkiego najlepszego ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za życzenia. Tomek umie ładnie pisać, prawda?

   Usuń
 3. Zycze Wam wszytkiego co najpiekniejsze w tym swiatecznym czasie.
  Wesolych Swiat!

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękujemy za komentarze i wszystkie dobre myśli :)