sobota, 13 stycznia 2018

Wyzwanie - wybór

Drodzy czytelnicy, dziś mamy do Was prośbę. Chcielibyśmy, abyście pomogli nam wybrać wyzwanie, w którym moglibyśmy wykazać się. Rok temu Tomek brał już udział w styczniowym wyzwaniu Szuflady, w którym udało mu się zdobyć wyróżnienie i wiecie co? Mamy ochotę znów podjąć się tej miłej rywalizacji, poczuć dreszcze emocji i z niecierpliwością oczekiwać na wyniki!


Znaleźliśmy kilka propozycji, pomożecie wybrać nam nowe wyzwanie?

1) Szuflada zaprasza na wyzwanie "Retro Steampunk" - trybiki, gwoździe, łańcuszki i miedziane ozdobniki pójdą w ruch! Ach, będzie się działo! Czas na zgłoszenie prac do końca stycznia (czyli mamy jeszcze troszkę czasu).

2) Szuflada - wyzwanie Gościnnej Projektantki stycznia "klisza" - motyw kliszy, aparatu fotograficznego, starych zdjęć - widzicie nas w takich klimatach? Zgłoszenie prac do 26 stycznia.

3) DIY wyzwanie - technika dowolna, czas na zgłoszenie dowolnej ilości prac do 5 lutego. Co Wy na to?

4) Craft Art - wyzwanie "Skok w Nowy Rok" - technika dowolna, jedna praca do 22 stycznia. Jak myślicie, mamy szansę w takiej kategorii?

Czekamy na Wasze opinie i głosy w komentarzach do wtorku, następnie podejmiemy decyzję. Z góry dziękujemy serdecznie.

10 komentarzy:

 1. Ooooo, trybiki, gwoździki, śrubeczki, łańcuszki itp. to jest to co lubię, byłabym bardzo ciekawa Waszej pracy z takimi materiałami, więc moja podpowiedź to "Retro Steampunk" :)
  Życzę fascynującej pracy nad wyzwaniem i w efekcie wygranej! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O proszę, ciekawe :) Zobaczymy Mario, co wybierzemy. Pewnie napiszemy o tym w najbliższym wpisie w przyszłym tygodniu :) Pozdrawiamy serdecznie!

   Usuń
 2. Mnie też to pierwsze wyzwanie ciekawi : ) Powodzenia cokolwiek wybierzecie Wasze dzieła zachwycą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy, pozdrawiamy bardzo serdecznie!

   Usuń
 3. DIY - nie. Chciałem przejrzeć, w czym się specjalizują, ale przy drugim tutorialu w tekście (samouczek jest o wiele ładniejszym słowem!) dałem sobie spokój.

  Craft Art - nagrodą bon na 30 złotych w ichniejszym sklepie. Słabo.

  Szuflada - dużo bonów po 50-40 złotych do różnych sklepów, czyli większe szanse na wygraną. I widzę, że tam działa cały zespół ludzi. Wybierzcie któreś wyzwanie Szuflady.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ładniej to wszystko wygląda, nie? Ich strona, zaangażowanie itp. Też to widzę.

   Usuń
  2. I Steampunk daje duże pole do popisu.

   Usuń
 4. Dlaczego zakładasz, że trzeba wybrać? Jest jeszcze trochę czasu, więc myślę, że na każde wyzwanie znajdziecie pomysł. Chyba, że Arteńka gdzieś wybyła i zostałeś sam na placu boju? Jeśli tak proponuję postawić na obydwa wyzwania Szuflady, a jak starczy czasu to przygotować prace na kolejne.
  Miłej niedzieli :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie wybyła, ale ma to w planach ;-)

   Usuń
  2. Kocie, Ty nas tu nie podpuszczaj:) Znając Tomka, to może i faktycznie zapała chęcią wzięcia udziału we wszystkich wyzwaniach:)

   Usuń

Serdecznie dziękujemy za komentarze i wszystkie dobre myśli :)