poniedziałek, 17 kwietnia 2017

Kiermasz Wielkanocny w Chełmie 2017

Kiermasz odbył się w hali sportowej, którą organizatorzy odpowiednio przygotowali dla potrzeb wystawców i odwiedzających. My do swojej dyspozycji mieliśmy dwa niewielkie stoliki, których powierzchnię w całości wypełniliśmy naszymi wyrobami.


Na stołach znalazły się ozdoby wielkanocne, kuferki i otwarte pojemniki, deseczki i podkładki, a także świece oraz kartki wyszyte haftem matematycznym. Poza tym kilka innych przedmiotów, które widać na zdjęciach.


Był także Bemolek, który rozsiadł się obok świec.


Prócz rękodzieła na kiermaszu były także stoiska z pysznymi ciastami, wędlinami, rybami, nalewkami i innymi wyrobami, które - według mnie - cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zapachu prawdziwych szynek, wędzonych kiełbas, pieczonych ciast nie odda, niestety, żadne zdjęcie.


My skusiliśmy się na pyszny szaszłyk z pstrąga i łososia, który był tak dobry, że cudARTeńka złapała także moją część (zapewne zrobiła to celowo...).


Ogólnie - było niesamowicie miło, cała hala była świetnie nagłośniona, przygrywały lokalne zespoły, a pierwsi zwiedzająco-kupujący pojawili się jeszcze przed godziną 9.00 - czyli przed oficjalnym otwarciem :)I to podobało nam się najbardziej - duża liczba odwiedzających, momentami robił się taki tłok, że pomiędzy stoiskami nie można było przejść - genialnie! Zupełnie inaczej niż tydzień wcześniej w stolicy...Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko, kupującym i organizatorom.

8 komentarzy:

 1. Śliczności i pyszności. Na naszym kiermaszu wielkanocnych wyrobów było najmniej. Króluje chińszczyzna.
  Dobrze, że było dużo odwiedzających.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chińszczyzny u nas nie było. Dużo wystawców to Koła Gospodyń Wiejskich i dlatego było swojsko, klimatycznie, ludowo.

   Usuń
 2. Bardzo fajnie, że chełmski kiermasz przewyższył ten warszawski, bo to oznacza, że ciekawe rzeczy mogą dziać się i z dala od stolicy :)
  Wasze stoisko prezentowało się bardzo interesująco i elegancko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za uznanie dla stoiska. Dochodzimy do wprawy w jego szybkim urządzaniu, jedynie czego nam brak, to miejsca do ekspozycji.

   Usuń
 3. Dużo towaru. Myślę, że na jednym waszym stoisku było prawie tyle, co u mnie na całym kiermaszu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hebiusie, zapraszaj nas do siebie na kiermasze.

   Usuń
 4. Uwielbiam takie kiermasze :) Super, że ten się Wam udał :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękujemy za komentarze i wszystkie dobre myśli :)