sobota, 4 lutego 2017

Nasze chusteczniki

Dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam kilka prac związanych z chustecznikami. Pokazywaliśmy je jakiś czas temu na Facebooku.Jeśli chodzi o kształt, to do wyboru są dwie opcje. Pierwsza to chustecznik kwadratowy o wymiarach dł. 13 cm x szer. 13 cm x wys. 14 cm. Odsuwane dno pozwala na łatwą wymianę chusteczek, polega to tylko na wymianie pudełka tekturowego z zawartością.
Materiał, z jakiego wykonane są chusteczniki, to drewno i sklejka. Motyw, który widzicie, możemy indywidualnie dostosować do oczekiwań. W zasadzie to w tym względzie nie ma prawie żadnych ograniczeń. Nietypowy motyw, rzadko spotykana grafika? Nie ma problemu.Chusteczniki prostokątne mają wymiary: dł. 25,5 cm x szer.13,5 cm x wys. 8,5 cm. Idealnie pasują do podłużnych opakowań chusteczek. Wnętrze zabezpieczone jest lakierem akrylowym, na zewnątrz całość (lub tylko niektóre powierzchnie) mają naklejone motywy z serwetek lub papieru ryżowego. 
Są też pokryte co najmniej siedmioma warstwami lakieru, który doskonale zabezpiecza delikatną serwetkę lub papier. Na końcu wszystko wygładzamy, tak by struktura przedmiotu była miła w dotyku :)
Więcej znajdziecie na naszym Facebooku - zapraszamy :)

6 komentarzy:

 1. Jak to by było dobrze gdyby takie przedmioty jak chusteczniki nie były potrzebne, chodzi mi o to, że świat mógłby być wolny od upierdliwości kataru :) Niestety jednak ludziska miewają katary, dlatego też wasze piękne serwetniki na pewno znajdą nabywców :)
  Najbardziej podoba mi się ten mówiący o wakacjach pod żaglami i z makową łąką :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powyższe chusteczniki stanowiły prezenty dla najbliższych - sporo ich:)

   Usuń
  2. Takie ładne chusteczniki na pewno uradowały obdarowanych, przecież prawie każdy od czasu do czasu miewa katar :)

   Usuń
  3. Jak dotąd nikt nie protestował:) Mało tego - w niektórych domach zdobią pokoje, kuchnie, łazienki. Najczęściej są po prostu pod ręką.

   Usuń
  4. Są ładne więc zdobią, bo jakże by inaczej :)

   Usuń
  5. Dziękuję za miłe słowa:)

   Usuń

Serdecznie dziękujemy za komentarze i wszystkie dobre myśli :)